infolinia: 604068547
e-mail:

  • inteligentny dom
  • inteligentny budynek
  • inteligentny domy

System Z-Wave


Wybraliśmy dla Ciebie najtańszy, najwygodniejszy i najbardziej niezawodny spośród dostępnych na rynku system Z-Wave. Jest to nowoczesna i bezprzewodowa technologia modułowa działająca w oparciu o sieć Mesh, co oznacza że każde urządzenie w Twoim domu może nadawać i odbierać sygnał sterujący. Dzięki prostocie działania możesz samodzielnie dostosowywać funkcjonalność systemu do swoich potrzeb.

Zastosowanie systemu jest proste i nieinwazyjne – nie wymaga kucia ścian ani zmian instalacyjnych w Twoim domu. Działa w oparciu o technologię modułową, a więc w przypadku remontu wystarczy po prostu przenieść go w inne miejsce.

System jest przystosowany do pracy z niemal każdym telefonem komórkowym na rynku oraz z urządzeniami ponad 300 niezależnych producentów na rynku. To daje mu szeroką uniwersalność pracy a Tobie mobilność i wygodę zarządzania przez internet. Intuicyjny i przejrzysty interfejs graficzny pozwoli Ci samodzielnie zmieniać ustawienia bez potrzeby wzywania serwisu technicznego.

Ogromnym plusem działania systemu jest inteligentna automatyczność jego działań, czym wyróżnia się spośród konkurencyjnych rozwiązań. System sam monitoruje pracę poszczególnych urządzeń i gdy na przykład długo przebywasz poza domem a zostawiłeś włączone ogrzewania wyśle Ci zapytanie, czy powinien to za Ciebie zrobić. W każdym momencie swojej pracy może podać informację o poziomie otwarcia rolet, zasłon czy markiz. Dba o bezpieczeństwo własnej pracy robiąc zapasowe kopie danych, samodzielnie się aktualizując i odpowiednio wcześniej informując Cię o wyczerpującej się baterii.

Zalety systemu Z-Wave:

  • bezprzewodowy – nie wymaga ingerencji w strukturę budynku
  • bezpieczny – każdy jego element może działać samodzielnie nawet w przypadku uszkodzenia urządzenia centralnego
  • innowacyjny i mobilny – zarządzasz nim zdalnie przez internet
  • wygodny w użyciu – wiele czynności wykonuje automatycznie i samodzielnie
  • kompleksowy – umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, alarmem, klimatyzacją, wentylacją, domofonem, sprzętem audiowizualnym

Copyright © IB SYSTEMS Systemy Inteligentynych Budynków

 

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych.

 

Wszelkie zdjęcia, grafiki i teksty prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione

 

partner knx