infolinia: 604068547
e-mail:

  • inteligentny dom
  • inteligentny budynek
  • inteligentny domy

OFERTA


Wybierając IB SYSTEMS masz pewność całościowego wykonania wszystkich prac związanych z uruchomieniem systemu inteligentnego budynku. Od pierwszego kontaktu z klientem pracujemy nad tym, by spełnić wszystkie jego wymagania co do wyglądu i działania całej instalacji. Ponieważ zdarza się, że klienci nie są pewni, których elementów systemu potrzebują, jesteśmy z nimi od początku doradzając przy wyborze każdego komponentu, tak aby system sprostał wszystkim początkowym potrzebom oraz by w przyszłości łatwo poddawał się modyfikacjom.

Nasza praca rozpoczyna się zawsze od rozmowy z Tobą Szanowny Kliencie. Chcemy jak najlepiej poznać Twoje wymagania wobec systemu i ustalić przyzwyczajenia tak aby system był zindywidualizowany – spełniający wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy z pomysłów próbujemy przelać na element działania systemu. Opiszemy Ci więc dokładnie jakie warunki musi spełniać instalacja, aby mogła wykonywać określone funkcje. Przygotujemy ofertę z dopasowanymi do Twojego domu produktami oraz wstępnie wycenimy koszt wykonania projektu. Cała koncepcja jest wykonywana dla Ciebie bezpłatnie.

Projekt wdrażamy w życie całościowo, a więc dostarczamy urządzenia, zajmujemy się montażem, programowaniem i uruchomieniem systemu. Instalacje wykonujemy w oparciu o sprawdzone i bezpieczne technologie KNX oraz PLC i HMI. Ze swojej strony zapewniamy całościowe dostarczenie wyposażenia jednostki centralnej oraz pozostałych urządzeń takich jak panele sterujące, czujniki i zasilacze oraz zintegrowanie wszystkich elementów. Zaprogramujemy i zunifikujemy Twój system tak abyś mógł z łatwością używać go już od pierwszego uruchomienia.

W naszej ofercie znajdziesz także kompleksowe rozwiązania dla typowych instalacji w budynkach mieszkalnych. Zakładamy instalacje elektryczne, ogrzewania / pompy ciepła, alarmowe, internetowe i audiowizualne w sposób systemowy i gwarantujący jak najbardziej wydajną ich pracę.

Zachęcamy do współpracy

Copyright © IB SYSTEMS Systemy Inteligentynych Budynków

 

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych.

 

Wszelkie zdjęcia, grafiki i teksty prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione

 

partner knx