infolinia: 604068547
e-mail:

  • inteligentny dom
  • inteligentny budynek
  • inteligentny domy

Aktualności


Wywiady , wywiady ...

W ostatnich tygodniach udzieliliśmy wywiadu branżowej stronie magazif.com , w którym opowiadaliśmy m.in. o aktualnych trendach w nowoczesnych instalacjach. Zapraszamy do lektury : https://magazif.com/technologia/szybki-skok-do-przyszlosci-inteligentny-dom-dla-kazdego/?fbclid=IwAR2_64lYw-llKXpe2TVlJD96JAYoim7MbihYMYjmwvRC80NxEsKVV9M3Gz4Najnowsza wersja oprogramowania systemu PLC i HMI - wersja 01.2015

Zoptymalizowaliśmy pracę rolet i żaluzji w trybie automatycznym.
Podczas porannego wstawania w celu zminimalizowania oślepienia domowników przez słońce rolety oraz żaluzje ustawione w trybie automatycznym otwierają się skokowo w odpowiednich przedziałach czasowych. Gwarantuje to powolne przyzwyczajanie się wzroku do światła dziennego.


Nowe czujniki ruchu w systemie PLC+HMI

Czujniki z lustrem nowej technologii zapewniają niezawodną detekcję oraz dużą odporność na fałszywe alarmy. Są cienkie i płaskie , co zapewnia im dyskretny wygląd i czyni je idealnym wyborem w każdym pomieszczeniu.


Komunikacja z systemem inteligentnego domu teraz za pomocą dowolnego monitora lub telewizora

terowanie systemem i wizualizacja dostępne są po podłączeniu wyświetlacza do złącza HDMI (lub DVI przez odpowiedni kabel) nowego modułu.Dzięki temu na jednym dużym ekranie mamy możliwość podglądu całego domu lub kondygnacji.

Copyright © IB SYSTEMS Systemy Inteligentynych Budynków

 

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych.

 

Wszelkie zdjęcia, grafiki i teksty prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione

 

partner knx