infolinia: 604068547
e-mail:

  • inteligentny dom
  • inteligentny budynek
  • inteligentny domy

INTELIGENTNY DOM


Inteligentne domy i mieszkania to znak naszych czasów. To wybór bezpiecznego i komfortowego miejsca do życia czy pracy. To pewność że nawet gdy je opuszczamy, pozostaje miejscem całkowicie wolnym od zagrożeń. Ale czy tak naprawdę wiesz czym jest inteligentny budynek?

Wyposażenie domu w technologicznie zaawansowany system zarządzania instalacjami wewnętrznymi jest prostsze niż Ci się wydaje. Zintegrowane ze sobą zostają nie tylko oświetlenie, ogrzewanie czy klimatyzacja ale także szereg innych zabezpieczeń i ułatwień, które pozwolą Ci dowolnie zarządzać przestrzenią domową lub biurową. Przy pomocy klawiatury lub telefonu możesz z dowolnego miejsca kształtować warunki panujące w Twoim inteligentnym budynku.

Możesz utrzymywać wybraną temperaturę w pomieszczeniach oszczędzając na opłatach za ogrzewanie. Możesz sterować żaluzjami okiennymi decydując o stopniu ich uchylenia, dzięki czemu dom nagrzewa się energią słoneczną. Możesz symulować swoją obecność w domu, odstraszając skutecznie nieproszonych gości. Możesz być pewien, że system powiadomi Ciebie i odpowiednie służby, jeśli w domu wybuchnie pożar lub czujniki wyczują dym. Możesz tuż przed swoim powrotem ustawić światło tak by korespondowało z Twoim nastrojem i potrzebami. Możesz bardzo wiele, bo Twój dom to teraz także Twój najlepszy przyjaciel, który wie czego w danej chwili najbardziej potrzebujesz.

Z pewnością posiadanie domu wyposażonego w system zapewniający zdalne sterowanie jego infrastrukturą jest dostępny dla każdego. Suma oszczędności wynikająca z wykorzystywania zintegrowanego systemu jest tak duża, że początkowa inwestycja zwraca się w krótkim czasie. Spokoju i bezpieczeństwa uzyskanego w ten sposób nie da się zaś przeliczyć na żadną walutę.

Copyright © IB SYSTEMS Systemy Inteligentynych Budynków

 

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych.

 

Wszelkie zdjęcia, grafiki i teksty prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione

 

partner knx