infolinia: 604068547
e-mail:

  • inteligentny dom
  • inteligentny budynek
  • inteligentny domy

Etapy realizacji


W kilku krótkich punktach pokażemy Ci całą drogę od pomysłu do realizacji całego systemu inteligentnego budynku.

  1. Na początku zbieramy wszystkie Twoje sugestie i oczekiwania. Chcemy lepiej poznać przyzwyczajenia Twoje i Twoich bliskich, tak aby inteligentny dom nie był tylko ładnym hasłem, ale aby pracował w zgodzie z Tobą i Twoimi potrzebami. Inaczej będzie wyglądało funkcjonowanie systemu w domu nieustannego podróżnika a zupełnie inaczej rodziny, która spędza w domowym zaciszu większość czasu. Analiza Twoich oczekiwań ma największy wpływ na projekt całego systemu. Znając je możemy doradzić Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, rodzaju zabezpieczeń czy rozmieszczeniu okablowania i przygotować indywidualny dobrze skrojony projekt. Jest bardzo ważny, gdyż wykonany zgodnie z perspektywicznymi planami pozwoli Ci z łatwością rozbudowywać w przyszłości system o kolejne funkcje.

  2. Wybierając naszą firmę masz pewność, że wykonanie założeń projektu odbędzie się w sposób profesjonalny. Pracujemy zgodnie z założeniami, na każdym etapie montażu jesteśmy do Twojej dyspozycji by odpowiedzieć na pytania czy rozwiać jakieś wątpliwości. Prace nadzorowane są przez inżynierów z dużym doświadczeniem budowlanym, staramy się zawsze działać zgodnie z ustalonym wcześniej porządkiem i w założonych ramach czasowych.

  3. Kolejnym oczekiwanym etapem jest pierwsze uruchomienie systemu, podczas którego sprawdzana jest jakość działania wszystkich urządzeń. Po pozytywnej weryfikacji to Ty decydujesz o funkcjach działającego w Twoim domu systemu. Uwzględnimy wszystkie Twoje oczekiwania i preferencje np. o której godzinie ekspres powinien przygotować Ci poranną kawę czy też jaką scenerię oświetleniową chciałbyś zobaczyć wracając wieczorem do domu po pracy. Jeżeli jednak w następnych tygodniach odkryjesz, że wolałbyś aby pewne funkcje działały inaczej to nie przejmuj się. Tak właśnie powinno być. Poznając możliwości inteligentnego budynku, dowiadujesz się także wiele o sobie i dopiero po pewnym czasie będziesz miał pewność, czego tak naprawdę od niego potrzebujesz. Oczywiście wszystkie niezbędne zmiany zostaną wykonane zgodnie z Twoim życzeniem.

  4. Wszystkie następne zmiany wykonujemy bezinwazyjnie przeprogramowując system, tak aby odpowiadał zmianom w Twoim życiu. Twój inteligentny dom zawsze dopasuje się do Ciebie. Co najważniejsze w każdym momencie niewielkim kosztem możesz rozbudowywać go o nowe moduły, gdyż dobrze skrojony projekt pozwala na dokładanie nowych elementów bez konieczności kucia ścian czy przestawiania sprzętów.

Są Państwo zainteresowani wyceną lub dodatkowymi informacjami - prosimy o kontakt

Copyright © IB SYSTEMS Systemy Inteligentynych Budynków

 

Polityka firmy dotycząca cookies "ciasteczek" firma wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych.

 

Wszelkie zdjęcia, grafiki i teksty prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione

 

partner knx